صافی مو : معرفی محصول و روش های صافی مو

صافی مو : معرفی محصول و روش های صافی مو

مبحث آموزش: معرفی محصول و روش های صافی مو

همراهان عزیز سورا همانطور که توجه دارید، امروزه نیاز به صاف کردن موها در بین مشتریان، همکاران، در بین خانم ها و آقایان مختلف، بسیار بالا رفته و محصولات صافی متعددی وارد بازار شده، مثل صافی های شیمیایی که اکثرا شرکت ها دارند.

ریبادینگ ها یا صافی های ژاپنی که مخصوص موهای سالم و آسیب ندیده هست و کراتین های صافی که طبیعتا همه ی شما با آنها آشنا هستید، اکثر کراتین ها جنبه ی دارویی دارند و مقدار صافی آنها خیلی کم است و ما همیشه توصیه کردیم که محصول کراتین را بیشتر برای درمان استفاده کنید.

صافی موها بر اثر تغییر پل های گوگردی مو به وجود می آید حتما باید محصولی باشد که ساختار پلهای گوگردی را تغییر بدهد و انها را صاف کند تا شما بتوانید موهای صاف و یکدستی داشته باشید مشکلی که هست این است که محصولات کراتینه صافی کمی دارند و با تغییر روش آنها شما می توانید صافی بدست آورید، ریبادینگ ها و مواد شیمیایی را باید روی موهای سالم انجام دهید؛ اما اگر شما بخواهید موی ناسالم را هم ترمیم و صاف کنید نیاز به مواد و محصولی دارید که بتواند همزمان بر روی پل های گوگردی مو اثر کندی یعنب در تقویت محیط کراتین مو یا همان پروتئین های مو اثر بگذارد و همزمان با عمل صافی، عمل احیا را هم انجام شود.

هیدروتین محصولی است که در نسل پیشرفته کراتین ها قرار دارد، محصولی است آبرسان، تقویت کننده و در عین حال صاف کننده است. این محصول در کشور برزیل در حال تولید است که همانطور که می دانید برزیل یکی از کشورهایی که بهترین محصولات تخصصی مو را تولید می کند.

این محصول با احیای کامل موها و دادن صافی بالا به موها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. طرز استفاده این محصول بسیار راحت و در عین حال کمی تخصصی است.

نحوه کار با هیدروتین (صاف و تقویت کننده مو) :

ابتدا موها را با یک شامپوی مخصوص قبل از هیدروتین که در بسته موجود است ۲ بار هر بار به مدت ۳ دقیقه کاملاً شستشو می دهیم و کَفَش را روی کل موها ماساژ می دهیم، سپس موها را ۷۰% خشک می کنیم، موها باید نم دار باشد و به صورت لایه به لایه، لایه های نازک روی کل موها ماساژ می دهید، یعنی یک قسمتی از موها را به صورت لایه نازک جدا می کنید با برس های شماره ۸ یا ۱۰ مقداری هیدروتین روی آن می گذارید و با انگشت روی کل موها ماساژ می دهید، بعد از اتمام کار، شما ۳۰ دقیقه مکث می کنید، موها را اصلا کاور نکنید، بگذارید که در دمای معمولی موها، هیدروتین را به خودشان جذب کنند. بعد از اتمام مواد گذاری و گذشت ۳۰ دقیقه نوبت به اتو کشی می رسد، اتو کشی هیدروتین هم مثل کراتین است و باید به صورت ضربه ای کار شود، هر لایه را باید بین ۷ تا ۱۵ بار اتوکشی کنید، اتوکشی ها باید به صورت ضربه ای باشد، حرارت اتو باید با توجه به میزان آسیب دیدگی  از ۱۷۰ درجه تا ۲۲۰ درجه متغییر خواهد بود.
۳ روز هیدروتین قرنطینه دارد، روزی که شما کار می کنید و ۲ روز بعد آن، روزهای بعد هم برای کسب نتیجه بهتر از صافی می توانید هر روز هر لایه را ۳ الی ۵ بار مجددا اتوکشی کنید. توجه داشته باشید بعد از اتمام قرنطینه کار، باید از شامپو مخصوص بعد از هیدروتین استفاده نمایید.

صافی هیدروتین دوام­اش بین یک تا یک و نیم سال است در عین حال احیاء­اش فوری است یعنی شما بعد از کار ، احیای کامل موها را خواهید داشت.

امیدوارم از معرفی و آموزش آن در سورا لذت برده باشید و مفید واقع شود، از همراهی شما با سورا خرسندیم. منتظر نظرات شما هستیم.

مبحث آموزش : صافی مو

نویسنده : حکیمه خدایی

منبع : مدل مو سورا

سورا

شرکت سورا سعی دارد تا با قرار دادن اطلاعات سودمند در رابطه با استفاده صحیح از لوازم آرایشی و همچنین معرفی لوازم آرایشی مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران شما را در انتخاب و استفاده از آن یاری نماید.

دیدگاهتان را بنویسید