قطره سدوکا

قطره سدوکا

درخدمتان هستیم با معرفی یکی دیگر از محصولات شرکت فارمیک به نام قطره سدوکا که باز هم مثل بقیه محصولات شرکت فارمیک واقعا به کمک ما آمده است و خیلی از کارهای ما را در کار با مواد آسان کرده است.
شما مجاز هستید از قطره ی سدوکا در داخل مواد دکلره استفاده نمایید و با این کار سرعت دکلره را بالا می برید. چون قطره سدوکا خیلی سریع پولک مو را باز میکند و پیگمنت طبیعی یا مویی که رنگ شده را ,پیگمنت های مصنوعی را از تنه موها خارج میکند و اگر دقت لازم را داشته باشیم یعنی منظور بنده این است که نوع پودر دکلره  اکسیدان شما و مویی که شما میخواهید رویش کار کنید کاملا رزومه اش را بدانید که به هیچ وجه قطره سدوکا به مو آسیب نمی رساند و در یک آنتی دمِیج بسیار خوب و مفیدی است.
شما زمانی که یک کار دکلره را انجام میدهید اگر نهایتا تایم دکلره شما معمولا هر مواد دکلره ای که استفاده میکنیم (پودر دکلره)حدود ۴۵ تا حتی ۵۰ دقیقه این مواد داشته باشد , داریم اما با استفاده از قطره سدوکا من این قول را به شما میدهم که زمان برای شما نصف میشود و همان نتیجه ای را باید در همان ۱ ساعت یا ۴۵ دقیقه داشته باشید را شما در نصف زمان میگیرید و به راحتی آن رفله ها وپیگمنت ها از تنه ی مو خارج کنید.

طرز استفاده از قطره سدوکا

شما برای یک موی ضخیم و مشکی به ازای هر پیمانه پودر دکلره مجاز هستید از ۳۰ الی ۸۰ قطره ی سدوکا در مواد دکلره ترکیب کنید. یک مسئله ای که خیلی مهم است که توجه داشته باشید شما اول قطره سدوکا را با پودر دکلره کاملا مخلوط کنید و بعد از آن اکسیدان را اضافه کنید( این مطلب خیلی مهم است).
یک توصیه ی دیگری که برای شما دارم از قطره ی سدوکا در استارت کار استفاده کنید چون مواد شما را ,همان طور که گفتم قوی می کند و پولک مو را خیلی سریع و زود برای شما باز میکند و سرعت کار را بالا می‌برد و اگر تشخیص دادید برای شارژ دوم هم از قطره ی سدوکا استفاده کنید.
پیشنهاد ما به شما این است که ازقطره سدوکا کمتر برای شارژ دوم استفاده کنید.
شما حتی زمانی که می خواهید رنگ شرابی و مشکی و یا حنا را پاک کنید میتوانید از پودر عاج فیل که مخصوص این کار است استفاده نمایید .
شما مجاز هستید از قطره سدوکا برای رفله گیری هم استفاده نمایید و خیلی سریع رنگها را از تنه مو خارج میکند
قطره ی سدوکا با هرنوع پودری که درسالن ها هستند و مارک های مختلفی دارند هم سازگاری دارد و سرعت کار را بالا میبرد و خیلی سریع به پایه ی دلخواه میرساند .
یکی دیگر از استفاده هایی که از قطره سدوکا میتوان دارد، هرنوع پودر دکلره ای که داخل سالن داشته باشید حتی آن پودر ضعیف و حتی تاریخ مصرف گذشته باشد شما میتوانید با اضافه کردن قطره ی سدوکا پودرتان جان میگیرد و شما به راحتی با استفاده از پودر ضعیف یا تاریخ مصرف گذشته یک پایه ی مناسب و یک دکلره بدون آسیب داشته باشید.

نکاتی در مورد قطره سدوکا

قطره سدوکا محصولی است که شما می تونید به انواع پودر های دکلره اضافه کنید و سرعت کارتون رو بالا ببرید.

کارایی قطره سدوکا برای شما پولک های مو را باز می کند و شما به راحتی می توانید رنگدانه ها رو خارج کنید.

روش استفاده قطره سدوکا به چه صورتی است ؟

برای هریک پیمانه پودر دکلره در شارژ اول مقدار تقریبی ۸۰ الی ۵۰ قطره می توان اضافه کرد، بستگی به ضخامت موی مشتری دارد و در شارژ های بعد تعداد قطره ها رو باید کمتر شود.

نکته

قطره سدوکا هیچ اسیبی به مو نمی زند و کار انتی دمج هم انجام می دهد.

زمانی که مو در اثر مواد استپ می کند با استفاده از قطره می توانید قفل استپ رو باز کنید ولی اگر در شرایط سیستم بدن مو استپ کند قطره نمی تواند هیچ کمکی به شما کند، نه قطره بلکه هیچ محصولی این قدرت رو ندارد.

 

برای تهیه این محصول می توانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۵۵۳۸۵ یا در پیام رسان تلگرام با ما در ارتباط باشید.

 

مدرس : مدرس شرکت فارمیک

منبع : مدل مو سورا

سورا

شرکت سورا سعی دارد تا با قرار دادن اطلاعات سودمند در رابطه با استفاده صحیح از لوازم آرایشی و همچنین معرفی لوازم آرایشی مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران شما را در انتخاب و استفاده از آن یاری نماید.

دیدگاهتان را بنویسید