آموزش بستن موی دم اسبی

آموزش بستن موی دم اسبی
مو دم اسبی

موی دم اسبی جذاب، دخترانه و تا حدودی شیطنت آمیز و مناسب برای افرادی با اندازه مو بلند است. با این روش موهایتان را زیبا و به سرعت برق و باد می توانید ببندید.

 

قدم اول

مو دم اسبی ، آموزش بستن مو ، بستن مو

موهای خود را از قسمت تاج مو به دو بخش عقب و جلو تقسیم کنید. موهای خود را از پشت و به آرامی به سمت ریشه شانه کنید تا مقدار مناسبی از پوش ایجاد شود.این کار را می توانید با استفاده از برس نیز می توانید انجام دهید.

آن ها را با هم نگه دارید

مو دم اسبی ، آموزش بستن مو ، بستن مو

به آرامی و با استفاده از دندانه های شانه موهای خود را به یکباره با هم جمع کنید. و بر روی موهایتان حالت یکنواختی را ایجاد کنید. با استفاده از کش مناسب موهایتان را ببندید. میتوانید برای داشتن چهره ای بانمک و جذاب مقداری از موهای جلو را جدا ساخته.

زیبایی را افزایش دهید

مو دم اسبی ، آموزش بستن مو ، بستن مو

مقداری از موی دم اسبی را که با کش بسته اید جدا ساخته و آن را دورتادور کش دورموهایتان بپیچید. سپس با استفاده از یک سنجاق کوچک انتهای موها را به داخل کش سنجاق کنید. سعی کنید سنجاق را از زیر کش به موها اتصال دهید.

کلام آخر

مو دم اسبی ، آموزش بستن مو ، بستن مو

در انتها می توانید از یک اسپری تثبیت کننده به موهای خود این مدل را در طول روز ثابت نگه داید.

 منبع : لوازم آرایشی سورا

سورا

شرکت سورا سعی دارد تا با قرار دادن اطلاعات سودمند در رابطه با استفاده صحیح از لوازم آرایشی و همچنین معرفی لوازم آرایشی مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران شما را در انتخاب و استفاده از آن یاری نماید.

دیدگاهتان را بنویسید